شماره تماس با شرکت فراگیر رایانه : 03832222044 – 03832250002

پنل ارسال پیامک شهرکرد ارائه خدمات sms

پنل ارسال پیامک شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری فراگیر رایانه ارائه دهنده خدمات ارسال sms انبود در شهرکرد به صورت منطقه ای

پنل ارسال پیامک شهرکرد ارائه خدمات sms

پنل ارسال پیامک شهرکرد

پنل پیامکی

حتما تا کنون تجربه ساختن یک ایمیل و یا یک اکانت از شبکه های اجتماعی را داشته اید . جایی از این شبکه های اجتماعی و باکس ایمیل شما یک پنل بشمار میرود. پنلی که به شما اجاره میدهد فایل های چند رسانه ای و استاد متنی را با افرادی به اشتراک بگذارید و این بازه افراد دقیقا با تصمیم شما تعیین و انتخاب میشوند.

اما پنل پیامکی ، پنل پیامکی نیز شبیه به شبکه اجتماعی و باکس ایمیل است اما کمی ابتدایی تر در پنل پیامکی شما به راحتی میتوانید مقدار زیادی پیامک را به صورت همزمان به افراد در گروه های مختلف ارسال کنید.

به عنوان مثال اگر مردم شهر های مختلف را به گروه های مختلف تقسیم کنیم مثلا مردم شهر شهرکرد در یک گروه با عنوان پنل ارسال پیامک شهرکرد ذخیره کنیم در هنگام انتخاب این نام گروه ما امکان ارسال پیامک متنی به مردم این بخش از استان چهارمحال و بختیاری را خواهیم داشت.

ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی شهرکرد

ارسال سن و جنسیت در شهرکرد

بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول شهرکرد

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست شهرکرد

بانک شماره موبایل دانمی همراه اول شهرکرد

پشتیبانی ۲۴ ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در شهرکرد

چرا پنل ارسال پیامک

اما چرا باید از پنل پیامکی در تبلیغات خود استفاده کنیم. همه ما به خوبی میدانیم مبلغی که بابت تبلیغات پرداخت میشود یک هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است حال فرقی نمیکند که شما چگونه تبلیغاتی میخواهید انجام دهید تبلیغات پیامکی ، تبلیغات محیطی ، تبلیغات مجازی و …

ارسال پیامک جهت تبلیغات از طریق پنل پیامکی یک انتخاب مناسب است البته شاید ارسال پیامک تبلیغاتی تکنیک تبلیغاتی قدیمی باشد ولی هم اکنون نیز ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق پنل به جذب مشتری منجر میشود.

البته قابل ذکر است که پنل پیامکی تنها برای تبلیغات استفاده نمیشود.

مثلا شما صاحب یک کارگاه آموزشی در شهرکرد هستید و به هر دلیل کلاس های روز سه شنبه برگذار نمیشود اکنون باید به کارآموزان خود اطلاع دهید اکنون بهترین راه برای اطلاع رسانی به ۳۰ دانشجو استفاده از پنل پیامکی است.

پس لازم است شما شماره های مورد نظر خود را در پنل ارسال پیامک شهرکرد ذخیره کنید و یک متن پیام آماده کرده و برای گروه دانشجویانی که کلاس روز سه شنبه آنها لغو شده ارسال نمایید.

پنل پیامکی راهی است برای ارسال انبوه پیامک، اکنون ممکن است این پیامک تبلیغاتی باشد ، خبری و یا اطلاع رسانی . اگر به عنوان مثال یک روز اداره آب بخواهد برای ساعتی آب بخشی از شهرکرد را قطع نماید بدون شک نمیتواند تلفن در دست گرفته و برای تک تک اهالی آن محل پیامکی حاوی خبر قطعی آب را ارسال نماید، ایجاست که پنل پیامکی به کمک ما می آید ابزاری عالی که رد کمترین زمان پیامک های بسیاری را برای افراد مختلفی ارسال مینماید.

 

light logo

پنل پیامکی شهرکرد

نمایندگی پنل ارسال پیامک شهرکرد برای صاحبان مشاغل و کسب کار های این استان یک پوئن مثبت و تاثیر گذار در راه ترقی و پیشرفت کسب کار انها است.

همانطور که میدانید شهرکرد یکی از مرتفع ترین شهر های کشور عزیزمان ایران است و به عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری نیز شناخته میشود. شهرکرد که با نام دهکرد نیز شناخته میشود شهری سرسبز است که آب هوای آن کمی مرطوب و معتدل است.

اگر شما نیز از علاقه مندان و طرفداران طبیعت بکر استان چهارمحال و بختیاری و شهر شهرکرد هستید. بهتر است دست از چاپ و پخش تبلیغات کاغذی و بنری بردارید و بیشتر به سمت تبلیغات مجازی ، طراحی سایت شهرکرد ، ساخت تیزر های تبلیغاتی و ارسال تبلیغات به صورت پیامکی روی آورید.

زیرا تبلیغات مجازی راهی است برای نجات پارک های جنگلی استان چهارمحال و بختیاری و دیگر مناطق دیدنی و طبیعت بکر شهرکرد. شما با روی آوردن به تبلیغات مجازی از قطع شدن بی رویه درختان این منطقه و دیگر مناطق ایران جلوگیری نموده و به محیط زیست و خودتان کمک بسیاری خواهید کرد.