شماره تماس با شرکت فراگیر رایانه : 03832222044 – 03832250002

شرکت پشتیبانی شبکه

فراگیر رایانه شرکت اجرا و پشتیبانی شبکه ها کامپیوتری در استان چهارمحال و بختیاری

هم اکنون شرکت های زیادی سر تا سر ایران در حال فعالیت هستند و اکثر فعالیت های آنها مرتبط با کامپیوتر ، اینترنت  و شبکه است شرکت های تولیدی شرکت های خدماتی و ادارات و موسسات انتفاعی و غیر انتفاعی تماما در سیستم کاری خود از شبکه های کامپیوتری استفاده میکنند تا فعالیت های روزمره آنها کمی سریع تر و آسان تر انجام گیرد و همچنین در برخی از هزینه ها نیز صرفه جویی کننده و این در حالی است که شرکت های اجرا و پشتیبانی شبکه انگشت شمار اند .

تنکنولوژی و فناوری کمک بزرگی به کسب کار های مدرن میکند اما همیشه هر پیشرفتی نیاز به زمینه سازی ها و پرداخت برخی از هزینه ها است و اجرای شبکه نیز همینطور است و هزینه اجرا و پشتیبانی مداوم شبکه را در بر دارد.

پشتیبانی از راه دور

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی حضوری

جهت دریافت قیمت و پشتیبانی شبکه شرکت فراگیر رایانه با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

 ۰۹۱۰۰۸۴۳۶۳۸ – ۰۳۸۳۲۲۵۰۰۰۲ – ۰۳۸۳۲۲۲۲۰۴۴ – ۰۹۱۳۴۸۱۳۲۸۲

پشتیبانی شبکه یک خدمت پیشگیرانه است!

 همیشه شنیده ایم که پیشگیری بهتر از درمان است ، شاید فکر کنید که نکته تنها در مورد سلامتی بدن صدق میکند اما باید بدانید که پیشگیری از ورود ویروس به کامپیوتر ، پیشگیری از تخریب شدن یک ساختمان و مراقبت و نگهداری صحیح از دستگاه ها و ساختمان ها بسیار با ارزش تر و کم هزینه تر از تعمیر، تعویض و بازسازی آنها است.

هزینه تعمیر و نگهداری یک سرمایه گذاری است و هزینه اضافی بشمار نمی آید ، اگر ما این هزینه را پرداخت نکنیم بعد از گذشت مدت زمانی مجبور به تعویض دستگاه ها و تعمیر آنها خواهمیم بود. پس بهتر است با خود صادق باشیم و از پرداخت این گونه هزینه ها نهراسیم.

پشتیبانی شبکه نیز از این امر مبرا نیست ، پشتیبان شبکه در هنگام مراقبت از شبکه با دریافت گزارش خرابی سیستم ها و یا اختلالات بوجود آمده به سرعت مشکل را برطرف نموده و از آسیب رسیدن به دیگر قطعات پیشگیری میکند.

از طرفی تکنیک های پیشگیرانه و نظارت و چک کردن سیستم ها باعث میشود مشکلات در هنگام وقوع برطرف شود و به قطعی های طولانی مدت منجر نشود.

 

شرکت پشتیبانی شبکه باید متعهد باشد.

تعداد شرکت های پشتیبانی و اجرای شبکه در شهر های مختلف انگشت شمار است و رقابت چندانی میان آنها وجود ندارد ، همین باعث شده تا برخی از شرکت ها توجه زیادی به کیفیت کار خود نداشته باشند زیرا آنها مشتریان ثابت خود را دارند و شرکت دیگری نیست که با آنها رقابت کند.

همیت امر باعث شده که متعهد بودن و وجدان کاری داشتن امری مهم در این زمینه باشد، شرکت فراگیر رایانه به شما اطمینان میدهد فعالیت های خود را با ضمانت کاری به شما ارائه دهد

چرا پشتیبانی شبکه خود را به شرکت بسپاریم؟

شرکت های پشتیبانی شبکه به دلیل سبک کاری که دارند باید همیشه بروز باشند و همواره با پیشرفت تکنولوژی نیز پیشرفت کنند.  پشتیبان های شخصی نیز باید این پیشرفت های کاری را داشته باشند و با علم روز پیش بروند ولی شرکت های پشتیبانی بازه گسترده تری از مشتریان را دارند و تقاضا های بیشتری به نسبت پشتیبان شبکه های شخصی دارند امین تقاضا ها باعث میشود که پشتیبابان و کارشناسان شبکه جلسات آموزشی برقرار نمایند و با تبادل نظر و تبادل اطلاعات و نقد و بررسی مقالات روز دنیا همیشه اطلاعات بروز داشته و میتوانند پاسخ گوی تقاضا های جدید باشند.

همکاری با شرکت های پشتیبانی شبکه صرفه اقتصادی نیز دارد ، تصور کنید شما برای شرکت و یا کمپانی خود تیم پشتبانی شبکه استخدام کنید ولی یک حرکت هزینه بر است و این درصورتی است که شما میتوانید با پرداخت یک سوم این هزینه پشتیبانی شبکه خود را به دست شرکت پشتیبانی شبکه بسپارید. تا شرکت به صورت آنلاین سیستم شبکه شما را رسد نماید و مشکلات آن را به صورت تلفنی ، حضوری و پشتیبانی از راه دور برطرف نماید

دلیل اهمیت پشتیبانی شبکه

شبکه همانند ستون فقرات بدن شما است ، همانطور که ستون فقرات شما گوشت ، پوست و رگ های بدن شما را هماهنگ نگه داشته و مسیر رگ های عصب را بوجود آورده ، شبکه نیز ستون فقرات زیرساخت فناوری اطلاعات  و ارتباطات شما است و اتصال دستگاه های مختلف را امکان پذیر کرده است.

ساختاری که شامل دستگاه های مختلف مانند سرور ، روتر ، سوئیچ ، چاپگر ها و … است.  یک خطا میتواند کل شبکه را مخطل کند. و کسب کار شما را به مدت یک ساعت تا یک روز قطع کند . شاید در شرکت ها ی کوچک یک ساعت و یا حتی یک روز آسیب مالی کمی به فرد وارد نماید ولی رد کمپانی های بزرگ این قطعی ها قطعا صدمات جبران ناپذیری را به شرکت وارد میکنند.

حال تصور کنید که چقدر بهتر است یک ساعت قطعی در یک دقیقه رفع شود و با یک روز قطعی در یک ساعت حل شود.

شرکت پشتیبانی شبکه فراگیر رایانه با طراحی و اجرای شبکه های پر سرعت ، دسترسی سریع به سرور را امکان پذیر کرده و سلامت شبکه شما را تضمین نماید.

چرا شرکت پشتیبانی شبکه فراگیر رایانه ؟

 

معرفی پشتیبان شبکه اختصاصی

شرکت فراگیر رایانه یکی از شرکت های بزرگ در زمینه اجرا و پشتیبان شبکه است، فراگیر رایانه بعد از انجام مراحل نصب و اجرای شبکه به شما پشتیبان شبکه اختصاصی معرفی میکند، کارشناس متخصص که قابل اعتماد شرکت بوده و شما را در زمینه پشتیبانی شبکه یاری میکند.

 

ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی

گاهی هنگام بروز مشکل لازم است شما با شرکت ارتباط برقرار کرده و مشکل را با کارشناسان ما در میان بگذارید، راه های ارتباطی مختلفی وجود دارد به عنوان مثال سیستم تیکتینگ ، ارتباط از طریق ایمیل و … ارتباط از طریق راه های نام برده موثر بوده ولی کمی زمان بر است به همین دلیل شرکت فراگیر رایانه به منظور راحتی مشتریان خود از سیستم پشتیبانی تلفنی استفاده میکند.

این سیستم به نسبت سیستم تیکتی و ایمیل بسیار سریع تر بوده و شما را به سرعت از پاسخ آگاه میکند.

 

استفاده از تکنولوژی و زیر ساخت اصولی

اجرای شبکه اصولی با زیر ساخت استاندارد هم برای شرکت شما مفید است هم برای شرکت پشتیبانی شبکه ، زیرا این زیر ساخت اصولی به کارشناس شبکه این امکان را میدهد تا از هشدار ها آگاه شود و مشکلات بوجود آمده را در شبکه به سرعت برطرف نماید. البته استفاده از ابزار های نوآورانه و تجهیزات فعال نیز بی تاثیر نیست.

 

اتصال به اینترنت

این روز ها اتصال اینترنت هر مجموعه کوچک و یا بزرگ امریست ضروری و فراگیر رایانه طیف گسترده ای از گزینه های اتصال به اینترنت را مانند ADSL – ۴G – Fiber , … را با در نظر گرفتن نیاز های شبکه و وضعیت زیر ساخت شبکه به شما ارائه میدهد.

 

عملکرد در راستای نگهداری شرکت پشتیبانی شبکه 

شرکت پشتیبانی شبکه فراگیر رایانه به صورت منظم برخی از چکاپ های دستی را انجام میدهد تا از اتصال صحیح شبکه اطمینان حاصل کرده و مطمعن شود اجزای شبکه به خوبی در حال فعالیت هستند. همچنین در هنگام نگهداری از شبکه نیاز های جدید شبکه را برسی نموده و آنها را در برنامه کاری خود قرار میدهد تا شبکه بدون هیچ کاستی ای به فعالیت خود ادامه دهد.

شرکت پشتیبانی شبکه